Sretan i blagoslovljen Uskrs!

Sretan UskrsSretan i blagoslovljen Uskrs!

DVD Stupnik šalje iskrene želje za sretnim i blagoslovljenim Uskrsom u ova teška vremena, svim članovima našeg Društva, te svim ljudima diljem svijeta!

Posebno se želimo zahvaliti i poželjeti da ovaj blagdan prođe na najbolji mogući način, sukladno situaciji vezanoj uz COVID-19, svom medicinskom osoblju, svim institucijama na čelu s Nacionalnim i ostalim stožerima civilne zaštite, kolegama vatrogascima, policiji, djelatnicima u trgovinama i drugim poduzećima koji su najizloženiji, kao i svima koje nismo spomenuli, a daju svoj maksimum i ne mogu biti s obitelji.

Svima skupa želimo miran i blagoslovljen Uskrs uz napomenu da se strpimo i svi ostanemo doma.

Ujedno, ovom prilikom vas obavještavamo da smo poradili na našoj novoj web stranici, te se nadamo da čete nas pratiti!